هیدرودرم و آبرسانی

هیدرودرم و آبرسانی پوست:


مرکز زیبایی و مراقبت پوست آذین با سیستم‌های جدید هیدرودرم همچنان با روش‌های روز دنیا برای مراقبت و جوانسازی پوست شما در تلاش است. سری‌های نرم و لوزی شکل این دستگاه بطور ملایم روی پوست شما ماساژ می‌دهد و به وسیله تراشه‌های میکرودرمی که در نوک آن وجود دارد باعث  تمیز شدن، لایه‌برداری پوست‌های مرده، سم‌زدایی و آبرسانی به پوست شما می‌شود و در عین حال مهم‌ترین مواد و ترکیبات تقویت کننده پوست از قبیل آنتی اکسیدان‌ها، پپتیدها و اسید هیالورونیک را برای آن تأمین می‌کند.
این روش سازگار با انواع پوست می‌باشد. به وسیله سرم‌های AQUAFUSE متصل به این دستگاه در هنگام لایه برداری همزمان آب و محلول‌های تقویتی مانند آنتی اکسیدان‌ها را به پوست می‌رساند که این امر بسیار مناسب برای بهبود چوش و آکنه و همچنین علائم پیری پوست می‌شود. هیدرومرم باعث کاهش ظاهری خطوط صورت، بهبود زخم های آکنه و اسکار می‌شود.
هیدرومرم بهترین راه برای لایه برداری پوست و پر کردن منافذ پوست از محلول‌های تقویتی است که تا به حال به طور سیستماتیک در یک درمان وجود داشته است. مهمتر از همه این است که این روش درمان بدون مواد شیمیایی خطرناک است. با روش هیدرودرم می‌توان ظاهر خطوط صورت و چین و چروک های پوست - بدون تحریک همراه با کریستال و یا سایر روش های خشکی که می تواند برای بسیاری از انواع پوست بسیار خشن و خطرناک باشد - را کاهش داد.

مزایای استفاده از روش هیدرودرم برای جوانسازی پوست؟

استفاده از روش هییدرودرم بر روی پوست این امکان را می‌دهد که آثار ظاهری و بصری آن به سرعت قابل مشاهده باشد و همچنین می‌توان این روش را پایه‌ای برای سایر روش‌های جوانسازی پوست قبل از آن‌ها انجام داد.
•    منافذ را تمیز می کند
•    پوست را نرمتر و لطیف تر می کند
•    کاهش ظاهر بافت اسکار و زخم
•    پوست ضخیم، خشن و آسیب دیده توسط نور خورشید را بهبود می بخشد
•    ظاهر خطوط و چین و چروک ها را کاهش می دهد

روش درمان و جوانسازی پوست به وسیله هیدرودرم چگونه است؟

فشار خلاء کنترل شده به طور ملایم پوست را میکشد و تراشه‌های الماسی آن باعث خراشی مؤثر اما ملایم می شود که آسیب کمتری نسبت به سایر دستگاه های میكروبراسیون می شود. در همین حال، . به وسیله سرم‌های AQUAFUSE متصل به این دستگاه مهم‌ترین مواد و ترکیبات تقویت کننده پوست از قبیل آنتی اکسیدان‌ها، پپتیدها و اسید هیالورونیک را برای آن تأمین می‌کند.

آیا روش مراقب از پوست هیدرودرم برای من مناسب است؟

این روش مناسب برای تمام انواع پوست است و به طور خاص طراحی شده برای:
•    آبرسانی پوست
•    صاف کردن پوست
•    بهبود آکنه خفیف تا متوسط
•    جوانسازی، خطوط زیبا و رفع چین و چروک

به اشتراک گذاری:

دیدگاه

ثبت دیدگاه

برخی از خدمات ما